KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916265

nr 1291 6265

Istvan Bognár, af Chapman, Signerad. Olja på duk, 30x40 ca

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:08:01